KONST / Litografier / Färglitografi 15707366
nr 1570 7366
Eva Boström
(f. 1954), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 79/190, Lökar, 40x55mm, yttermått inklusive ram: 63x76
Eva Boström, född 1954 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:45:25
15/10 23:44:39
Eva Boström
Läs mer om Eva Boström